Kompleksowe czyszczenie wnętrza

Chyba każdy z nas przyzna, że wygląd samochodu świadczy o jego właścicielu. Schludne i zadbane auto to domena osób, które lubią dobrze wyglądać i prezentować się estetycznie. Niechlujne podejście do własnego wizerunku natomiast zwykle przekłada się również na przedmioty w najbliższym otoczeniu, mieszkanie i auto. Niekiedy jednak nadmiar zajęć w codziennym życiu i ciągły brak czasu sprawiają, że nie mamy czasu na dokładnie czyszczenie samochodu. Najczęściej decydujemy się odłożyć tę czynność na później, ponieważ musimy znaleźć czas na inne priorytety – przez co wnętrze naszego pojazdu prezentuje się mało atrakcyjnie. Na szczęście w obecnych czasach nie musimy samodzielnie wykonywać wszystkich obowiązków związanych z samochodem. Mamy możliwość skorzystania z usług firm zajmujących się profesjonalnie praniem tapicerki samochodowej, dzięki czemu wnętrze auta zyska nowy blask.

Pranie samochodu – Poznań liderem na skalę ogólnopolską

Użytkowanie auta na co dzień jest bardzo wygodne. Możemy przemieszczać się bez ograniczeń, przewozić dowolne przedmioty z miejsca na miejsce i nie być przy tym uzależnionym od innych osób. Jednak każde użycie samochodu wiąże się z mniejszym lub większym zanieczyszczeniem jego wnętrza. Wiosną i latem, gdy chętnie otwieramy szyby podczas jazdy, na elementach plastikowych oraz tapicerowanych szybko osadza się unoszący się w powietrzu piach i kurz. Podczas przewożenia zakupów zdarza się, że opakowanie z produktem przypadkowo się otworzy, czego efektem będzie płyn rozlany na siedzeniu lub rozsypany proszek. Co więcej, jeśli lubimy jeść podczas jazdy, okruchy pokarmów mimowolnie rozsypujemy dookoła siebie. Rodzice kilkuletnich dzieci doskonale wiedzą, że małe rączki są w stanie ubrudzić tapicerkę materiałami plastycznymi, błotem lub przemyconą w kieszeni czekoladą, a z kolei właściciele psów i kotów zmagają się z sierścią na fotelach oraz podłodze samochodu. Te i wiele innych codziennych sytuacji prowadzą do prostego wniosku – pranie wnętrza samochodu od czasu do czasu jest absolutną koniecznością. Nie każdy z nas ma możliwość przeprowadzenia tego zabiegu samodzielnie, jednak z pomocą chętnie przychodzą profesjonalne serwisy zajmujące się praniem tapicerki samochodowej. Poznań i Gniezno to dwa najbardziej znane z profesjonalnych usług w tym zakresie miasta. Decydując się na czyszczenie samochodu w specjalistycznym punkcie na ich terenie mamy pewność, że jego wnętrze będzie prezentowało się jak prosto z salonu.

Kompleksowe pranie wnętrza samochodu

Wiele serwisów oferujących usługę prania tapicerki samochodowej łączy swoją działalność z profesjonalną myjnią. Poznań również słynie z rozwiązań, dzięki którym w jednym miejscu możemy nie tylko umyć auto, ale również powierzyć profesjonalistom pranie wnętrza samochodu. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu każdy, nawet najdrobniejszy detal i zakamarek w aucie zostanie dokładnie odkurzony, a elementy tapicerowanie – wyprane na sucho lub mokro, w zależności od stopnia zabrudzeń oraz materiału wykonania. Co ważne, pranie tapicerki w Gnieźnie czy w Poznaniu nie ogranicza się tylko do standardowej usługi obejmującej fotele i tylną kanapę. Prane są również boczki, podsufitka oraz wnętrze bagażnika i podłoga, dzięki czemu całe auto zostaje dokładnie oczyszczone z roztoczy i zanieczyszczeń. Jeśli elementy samochodu wykonane są ze skóry, fachowcy odświeżają ją za pomocą specjalnych zmywaczy i preparatów renomowanych marek przeznaczonych specjalnie do tego celu. Jest to proces złożony i pracochłonny, jednak po zakończeniu elementy wyposażenia wyglądają jak nowe. Generalnie wszystkie powyższe czynności wykonywane są w sposób dokładny i precyzyjny, dzięki czemu auto zyskuje nowy blask.

Ozonowanie samochodu – Poznań pionierem innowacji

Jeszcze 10 lat temu proces czyszczenia samochodu wewnątrz wyglądał zupełnie inaczej, niż w chwili obecnej. Nowatorskie rozwiązania, innowacyjne preparaty i rewolucyjne odkrycia sprawiły, że pranie wnętrza samochodu w nowoczesnej odsłonie pozwala osiągnąć wspaniały efekt w niedługim czasie. Jednym z ciekawych sposobów na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów z wnętrza pojazdu stosowanym na coraz większą skalę jest ozonowanie samochodu. Poznań jako jedno z niewielu miast Polski oferuje tę usługę w ramach kompleksowego prania wnętrza samochodu, gdyż wielkopolscy fachowcy doskonale zdają sobie sprawę z korzyści tej metody. Ozonowanie jeszcze do niedawna było stosowane głównie w branży medycznej, m.in. do dezynfekcji sal szpitalnych czy karetek pogotowia ratunkowego – dziś dostępne jest na szerszą skalę z uwagi na liczne zalety. Ozon likwiduje pleśnie, grzyby, roztocza, pyłki oraz naturalizuje zapachy. Jest to szczególnie ważne dla alergików, lub gdy chcemy pozbyć się woni dymu tytoniowego lub moczu zwierząt z wnętrza auta. Pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu połączone z ozonowaniem pojazdu pozwala na uzyskanie optymalnego efektu, ponieważ zarówno olśniewająca czystość widoczna gołym okiem, brak przykrych zapachów, jak i świadomość odkażonych i bezpiecznych powierzchni mają duże znaczenie dla większości kierowców. Ozonowania samochodu w Poznaniu nie należy się obawiać, gdyż proces jest w pełni bezpieczny dla człowieka. Z samochodu można korzystać już po kilku minutach od zabiegu, wystarczy przewietrzenie wnętrza. Serwisy zajmujące się praniem samochodu w Poznaniu po przeprowadzeniu ozonowania zabezpieczają jeszcze wszystkie elementy wewnętrzne przy użyciu specjalnych wosków. Nabłyszczają one ich powierzchnię, chronią przed blaknięciem i matowieniem oraz działają antystatycznie, dzięki czemu kurz nie osadza się na niej przez dłuższych czas. Generalnie rzecz ujmując, warto zdecydować się na pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu z wielu przyczyn – najważniejsze z nich to kompleksowość usługi i wysoka jakość jej wykonania.

Ile kosztuje czyszczenie samochodu?

Rozważając przeprowadzenie kompleksowego czyszczenia wnętrza auta, warto zapoznać się z cenami takiej usługi. Bardzo atrakcyjnie cenowo przedstawia się oferta prania samochodu w Poznaniu, ponieważ kompleksowe czyszczenie wnętrza to koszt jedynie 500 zł. Jeśli interesuje nas wyłącznie pranie wnętrza i siedzeń, zapłacimy tylko połowę tej kwoty, podobnie jak za odświeżenie skór połączone z praniem wnętrza samochodu – zaledwie 250 zł. Biorąc pod uwagę spektakularny efekt końcowy oraz wysoką jakość usługi, są to dobrze zainwestowane pieniądze. Czyszczenie wnętrza wraz z ozonowaniem warto przeprowadzać co roku, dzięki czemu nasz samochód długo będzie prezentował się atrakcyjnie i szykownie.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas, pracujemy 7 dni w tygodniu: 502-292-410 lub napisz na facebooku